Teraapiad


 

Reiki

Reiki on jaapanikeelne sõna. Missis Hawayo Takata tõlkes tähendab see universaalset eluenergiat. Reikit nimetatakse ka kosmose eluenergiaks, jumalikuks energiaks, armastuse energiaks. Universaalne tähendab, et ta on kõikjal ja vabalt kättesaadav. Meil kõigil on reiki energiat, mis annab, säilitab ja kannab elu. Võib öelda, et igal inimesel on reiki energia, kuid kõikidel ei ole osadust Usui loodusliku tervendussüsteemiga. 

Usui tervendussüsteemis annab õpetaja pühitsuste kaudu õpilastele võimaluse liituda selle eluenergiaga. Reiki vahendajad (praktikud) on kanalid eluenergia ja kliendi vahel. Kontakti saamiseks asetatakse lihtsalt käed kehale kindlatele positsioonidele. Algab tervenemine füüsilisel tasandil ning taastub tasakaal isiksuse emotsionaalsel, vaimsel ja hingelisel tasandil. 
Religioonidest ja uskumustest sõltumatu Usui tervendussüsteemi väljundiks on käed-peal-tervendustehnika. Reiki - universaalne eluenergia - voolab läbi kanaliks oleva praktiku käte ja tervendab praktikut ennast või teisi. Tulemuseks on tervis, hea enesetunne ja tasakaal nii füüsilisel, emotsionaalsel, hingelisel kui vaimsel tasandil. Reiki ei pane diagnoosi, ta toimib haiguse põhjust kõrvaldava tervendustehnikana.
Reiki energia on intelligentne energia, ta suundub just sinna, kuhu vaja, tervendades kogu süsteemi.

Rännak

 

Kogu elu on nagu pikk rännak roheliste lopsakate aasadeni, kus elutarkus, hingerahu, loovus ja elukvaliteet saavad ôilmitseda. Rännaku sooritamine aitab arengut elurännakul kiirendada ja soovitud suunas suunata.

Rännak on…

... eelkôige abivahend neile, kes soovivad oma eluteel edasi jôuda.

- Neile, kes on môistnud, et muutused välises elus algavad muutustest sisemuses.
- Neile, kes on mingisse teemasse kinni jäänud.
- Neile, kelle keha on hakanud ilmutama nôrkuse märke.
- Neile, kelle teele on tulnud välised raskused, mis sunnivad hankima uusi sisemisi arusaamu.
- Neile, kes kannavad kaasas mineviku koormat.
- Neile, kellel on soovimatud harjumused ja käitumisviisid.

Rännak on teekond inimese sisemisel maastikul, mis toimub pealtnäha nagu vestlus, kuid hôlmab kôiki tasandeid sealhulgas ka môtte-, tunde- ja vaimukeha. Tavaliselt jääb sellisest rännakust jälg selge positiivse muutuse näol. Rännaku ajal rändaja istub või lamab suletud silmadega, et välistada väliseid muljeid ja säilitada kontakt keha, alateadvuse ja tunnetega. Rännak kestab tavaliselt kaks tundi. Igaks konsultatsiooniks on vaja varuda kolm tundi, siis on aega ka vestluseks enne ja pärast protsessi.

Rännaku meetod on aidanud paljudel leida tee oma sisemise tarkuse juurde, on olnud justkui uueks alguspunktiks. Teistele on ta andnud selgust oma olemisviisist ja pannud aluse soovimatute harjumuste muutmisele. Paljud on läbi töötanud traumasid ja vabanenud mineviku koormast...

 

 
 
 
 
 
 

massaaz - Ming Men Studio - massaa¸